Nábor dobrovolníků

Studujete specku? Chcete proniknout víc do dění kolem katedry i mimo výuku? Přidejte se k nám jako dobrovolnice*níci na Festivalu inkluzivní kultury!

30. 5. 2024

Festival inkluzivní kultury byl poprvé zahájen v roce 2023 vytváří prostor, ve kterém se setkává jinakost, kultura a neformální vzdělávání. Festival nabízí sebezkušenostní ArtDílny pro studující Masarykovy Univerzity a kulturní program s jinakostí.

Hledáme studujicí, které*ří nám pomohou s organizací a průběhem akce. Máte možnost přispět pomocí při praktických činnostech, zároveň vám moc rádi dáme prostor při kreativní přípravě programu ( např. Živá knihovna, Open Space organizací pracujících s jinakostí, komunikace a propagace přes sociální média). Rádi vyslechneme vaše nápady, jak udělat akci přitažlivější a aktuálnější pro studující a širší komunitu kolem KSIP.

Pojďte s námi do toho! Každá i malá pomoc se počítá!

Účastníci*e obdrží certifikát vhodný pro prezentaci vlastních dobrovolnických aktivit jako součást portfolia k SZZ.

Kontaktujte Zuzanu Hlavičkovou na hlavickova@ped.muni.cz a připojte se k našemu týmu dobrovolníků*nic. Můžete se zapojit na celý festival nebo jen na část, podle vašich časových možností.

Vaše práce bude i odměněna drobným stipendiem. Buďte součástí FIK 2024!


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info