Přihlaste se na ArtDílny

Přihlaste se na Artdílny, která se uskuteční ve dnech 10. - 12. září 2024.

1. 6. 2024

Registrace na ArtDílny

Vybrat si můžete ze tří tvořivých, sebezkušenostních ArtDílen Experimentálního modelování, Reflektivní a experimentální kresby a malby a Dílny s divadlem Aldente. Žádná předchozí zkušenost není vyžadována. ArtDílna trvá tři dny a přihlašujete se na jednu dílnu, ve které po celou dobu festivalu budete tvořit.

ArtDílny jsou sebezkušenostní a prožitkové, výstupem je vaše zkušenost se sebou samým během dílny nikoliv faktické vědomosti. Cílem není vám poskytnout kuchařku, ale dát vám prostor pro sebereflexi v bezpečí aktivit, které jsou vám blízké.
ArtDílna je otevřená všem studujícím Masarykovy univerzity.
Kapacita ArtDílen je omezena a účastnický poplatek za celé tři dny je 350Kč.
Potvrzení o úspěšné registraci dostanete emailem, ve kterém naleznete pokyny k platbě. Platba proběhne přes Obchodní centrum MU.
ArtDílny proběhnou ve dnech 10.-12.9.2024 v prostorách Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity, na adrese Poříčí 9.
ArtDílny probíhají v termínu v čase přibližně 9.30-15.30 s pauzou na oběd. Místa jednotlivých ArtDílen vám budou upřesněna v emailu.

Registrujete se pouze do jedné dílny, která probíhá ve třech festivalových dnech. Není možné mezi dílnami přecházet nebo jich absolvovat více na jednou.

Přehled všech článků